Wsparcie

Wszystkie nasze podcasty robimy bez wynagrodzenia. Dzięki łaskawości Stacji Matki możemy korzystać z radiowego studia, co jest arcycenne – odbiorcy dostają świetną, studyjną jakość, a my jesteśmy szczęśliwi. Dwa razy w tygodniu puszczamy w Internet dobry kontent za free i to jest super. Ale jednak poświęcamy tworzeniu podcastów nasz wolny czas, o który nie jest łatwo, bo oprócz prowadzenia pasm radiowych każdy z nas ma jeszcze sporo inny, zawodowych obowiązków – nagrania video, nagrania lektorskie, pisanie tekstów, praca nad eventami, księgowość, faktury, etc…

Chcielibyśmy jednak móc poświęcać podcastom więcej czasu. Mamy sporo pomysłów związanych z rozwojem PULSU TYGODNIA DLA DOROSŁYCH i MATURY BEZ CENZURY. Chcemy – idąc za Waszymi sugestiami – przeprowadzać rozmowy, chcemy pójść z podcastem w Polskę, wyjść z nim poza studio, a zważywszy na nasze spore podcastowe i przede wszystkim radiowe doświadczenie – chcielibyśmy uczyć podcastu, szkolić ludzi chcących dotrzeć do świata właśnie dzięki temu kanałowi.

To jednak wymaga wsparcia i rezygnacji z innych zajęć, projektów, zleceń. Dlatego – idąc za Waszą, słuchaczy radą – zdecydowaliśmy się na własnego Patronite’a. Będzie super, jeśli wesprzesz. Jeśli tego nie zrobisz – też będzie super, bo nic nas tak nie cieszy, jak wspólne tworzenie podcastów.

Szacun ze studia Bracia i Siostry!

Radiowcy Bez Cenzury - twórcy podcastów.
Lubimy się. Bądź jak my!